Berisha “non grata” nga Britania, reagon Rama: No comment

  • S.A /
  • 22 July 2022 - 13:35
Berisha “non grata” nga Britania, reagon Rama: No comment

Pas shpalljes “non grata” nga Britania e Madhetë kreut të PD-së Sali Berisha, ka ardhur një reagim nga Kryeministri Rama.

Mes ironisë, Rama nuk ka dashur të komentojë më gjatë, ndërsa shkroi në Twitter “NO COMMENT” dhe publikoi kopertinën e librit të diktatorit Enver Hoxha me titullin “Rreziku anglo-amerikan për Shqipërinë”.

Image

(Kosova Sot Online )