Ganimete Musliu duke bërë xhiro me traktor në fshatin e saj

  • A.P /
  • 25 July 2022 - 20:37
Ganimete Musliu duke bërë xhiro me traktor në fshatin e saj

Deputetja, Ganimete Musliu javëve të fundit ajo ishte shumë aktive në rrjete sociale ku u shfaq duke vozitur traktor.

Unë jam fëmija më i vogël i familjes dhe gjithmonë kam qenë e gatshme për punë”, tha Musliu duke shtuar se puna është dinjitet.

Më poshtë, e keni videon e deputetes duke vozitur traktorin dhe deklaratën e saj.

(Kosova Sot Online)