Vdekja e dy të rinjve nga Kaçaniku, reagon kryetari i Komunës

  • G.G /
  • 04 August 2022 - 11:21
Vdekja e dy të rinjve nga Kaçaniku, reagon kryetari i Komunës

Kryetari i komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi, është shprehur i tronditur për vdekjen e dy të rinjve nga Kaçaniku.

Ai ka thënë se vdekjet kanë ardhur në mënyrë të njëpasnjëshme, teksa u ka shprehur ngushëllimeve familjeve dhe qytetarëve.

https://www.facebook.com/BesimIlaziPDK/posts/482022817260465

(Kosova Sot Online)