Burrë e grua bëhen llom mes vete në Gjakovë

  • G.G /
  • 08 August 2022 - 11:40
Burrë e grua bëhen llom mes vete në Gjakovë

Burrë e grua janë përleshur fizikisht mes vete, raporton Policia.

Si pasojë e përleshjes, që të dy kanë pësuar lëndime trupore dhe më pas kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Raporti i plotë:

Dhunë në familje | Gjakovë, 06.08.2022 – 22:00. Janë arrestuar burrë e grua  kosovarë-e, pasi që janë përleshur fizikisht në mes vete. Si pasoj e përleshjes që të dy kanë pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti  vazhdon në procedurë të rregullt.

(Kosova Sot Online)