Sot dy vdekje dhe numër i madh i rasteve me Covid, del raporti i fundit

  • G.G /
  • 09 August 2022 - 12:01
Sot dy vdekje dhe numër i madh i rasteve me Covid, del raporti i fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton për dy vdekje nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Gjithashtu bëhet e ditur për 952 raste pozitive.

512 persona janë shëruar në 24 orët e fundit.

Teksa kemi 7 mijë e 837 raste aktive.

Njoftimi i plotë:

(Kosova Sot Online)