Një i vdekur dhe 780 raste pozitive me Covid

  • G.G /
  • 11 August 2022 - 12:21
Një i vdekur dhe 780 raste pozitive me Covid

Një person ka vdekur në 24 orët e fundit si pasojë e Covid-19. Ministria e Shëndetësisë njofton edhe për 780 raste të reja pozitive.

Po ashtu bëhet e ditur për 1 mijë e 562 persona të shëruar.

Teksa kemi 7 mijë e 221 raste aktive.

Njoftimi i plotë:

(Kosova Sot Online)