Dy të vdekur dhe 869 raste të reja me COVID në Kosovë

  • G.G /
  • 13 August 2022 - 12:11
Dy të vdekur dhe 869 raste të reja me COVID në Kosovë

Dy qytetarë kanë humbur betejën me COVID-19, gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, ndërkaq janë regjistruar edhe 869 raste të reja me këtë virus.

Sot janë shëruar edhe 1265 pacientë.

Aktualisht numri i rasteve aktive në vend është 6527.

(Kosova Sot Online)