Çifti nga Prishtina zbulon gjininë e bebës në ditën e dasmës

  • A.P /
  • 17 August 2022 - 21:54
Çifti nga Prishtina zbulon gjininë e bebës në ditën e dasmës

Gjithçka si në fshat. Kjo ishte dasma që Doruntina dhe Edmond Aliu nga Prishtina gjithmonë kanë ëndërruar ta bëjnë. Tufat me sanë, ulëset, e të gjitha dekoret deri në detajet më të vogla i rregulloi vetë dhëndri me familjarët dhe shokët e tij.

Çifti nga Prishtina është në pritje të fëmijës së parë. 

Gjinia e fëmijës u kuptua përmes një surprize në dasmë.

(Kosova Sot Online)