Pamje nga takimi Kurti-Vuçiq në Bruksel (FOTO)

  • G.G /
  • 18 August 2022 - 11:13
Pamje nga takimi Kurti-Vuçiq në Bruksel (FOTO)

Takimi ndërmjet kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq në Bruksel.

Ky takim do të ndërmjetësohet edhe nga Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian, Josep Borrell, i përkrahur nga i Dërguari i Posaçëm, Miroslav Lajçak.

BE-ja ka publikuar pamje nga takimi që po mbahet.

(Kosova Sot Online)