Ç’lidhje ke ti me burrin tim? Përleshen dy shqiptare

  • A.P /
  • 18 August 2022 - 21:28
Ç’lidhje ke ti me burrin tim? Përleshen dy shqiptare

Dy të reja shqiptare janë kacafytur për motive xhelozie.

Sipas mediave të huaja sherri ka ndodhur pasditen e djeshme në Selanik të Greqisë mes dy shqiptareve. Protothema shkruan se një 25-vjeçare ka sulmuar me thikë nga pas shpine një bashkëatdhetare 27 vjeç, pasi kjo e fundit dyshohet se pasur në aferë me burrin e saj.

25-vjeçarja sot është dërguar në prokurori. E reja e akuzuar për vrasje të mbetur në tentativë është dërguar pak pas orës 11:00 në Gjykatën e Selanikut dhe pritet të kalojë “pragun” e prokurorit dhe më pas të hetuesit.

(Kosova Sot Online)