Ministres i vdes vëllau në moshë të re, prek me postimin për të

  • G.G /
  • 27 August 2022 - 10:24
Ministres i vdes vëllau në moshë të re, prek me postimin për të

Ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdarit i ka vdekur vëllai.

Hajdari këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Facebook, ku tha se vëllau i saj vdiq pas 3 muaj luftë në mes jetës dhe vdekjes, në spitalet zvicrrane në Aarau.

Postimi i plotë

Sa rëndë për motrën të jap këtë njoftim,

Vëllau ynë i dashur Petriti, sot na la, pas 3 muaj luftë në mes jetës dhe vdekjes, në spitalet zvicrrane në Aarau.

Pusho i qetë në paqë vëlla Titi i dashtun shumë për ne, e gjithë miqtë tanë kudo që janë.

P.s Për detajet e funeralit do të njoftojmë në ditët në vijim….

(Kosova Sot Online)