Një i vdekur dhe 73 raste të reja me coronavirus

  • G.G /
  • 03 September 2022 - 15:37
Një i vdekur dhe 73 raste të reja me coronavirus

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar 73 raste të reja me coronavirus, nga 555 testime të bëra.

MSH njofton se në këtë periudhë raportuese është shënuar një rast i vdekjes.

Të vaksinuar brenda 24 orëve janë 33, ndërkaq në total janë administruar 1,835,650.

(Kosova Sot Online)