Mësimdhënësit tentojnë ta sulmojnë Rrahman Jasharajn/FOTO

  • G.G /
  • 05 September 2022 - 10:59
Mësimdhënësit tentojnë ta sulmojnë Rrahman Jasharajn/FOTO

Pas një debati të ashpër ndërmjet mësimdhënëseve dhe kryetarit të SBAShK-ut, ata kanë tentuar ta sulmojnë këtë të fundit.

(Kosova Sot Online)