Ankohet gruaja nga Vushtrria: Hajnat më vodhën dukatin në shtëpi

  • E.K /
  • 12 September 2022 - 10:00
Ankohet gruaja nga Vushtrria: Hajnat më vodhën dukatin në shtëpi

Një grua është ankuar, pasi hajnat i kanë hyrë në shtëpi dhe i kanë vjedhur stoli ari he para të gatshmme.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Stanovc të Vushtrrisë, në ora 10:35.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori. 

(Kosova Sot Online)