Asnjë viktimë dhe 13 raste të reja me coronavirus në Kosovë

  • E.K /
  • 13 September 2022 - 11:05
Asnjë viktimë dhe 13 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 13 raste pozitive me COVID-19, ndërsa nuk ka asnjë viktim.

Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 20 perosna ndersa numri i rasteve aktive me coronavirush është 189.

39 qytetarë janë vaksinuar brenda 24 orëve.

(Kosova Sot Online)