Policia e Kosovës hap konkurs për katër vende pune

  • E.K /
  • 15 September 2022 - 15:19
Policia e Kosovës hap konkurs për katër vende pune

Policia e Kosovës është në kërkim të katër punëtorëve.

PK po kërkon një autolimar, një autoelektricist dhe teknik metalpunues (axhustator) – dy vende të lira pune.

Për më shumë detaje rreth konkursit klikoni këtë LINK.

(Kosova Sot Online)