Shiu shkakton vërshime në Pejë, makinat mbesin rrugëve

  • S.A /
  • 17 September 2022 - 08:56
Shiu shkakton vërshime në Pejë, makinat mbesin rrugëve

Që nga dita e djeshme është duke vazhduar moti me shi. Si rezultat i reshjeve të vazhdueshme të shiut në qytetin e Pejës kanë ndodhur edhe vërshime.

Sipas pamjeve të siguruara nga tereniu shihen disa makina  që kanë mbetur nëpër rrugët e Pejës si rezultat i shiut të madh që ka rënë dhe vërshimeve që janë shkaktuar.

(Kosova Sot Online )