Pse Nagavci refuzon të përgjigjet për diplomimin me vonesë

  • A.P /
  • 22 September 2022 - 22:30
Pse Nagavci refuzon të përgjigjet për diplomimin me vonesë

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka refuzuar të përgjigjet pyetjes  për mesataren e ulët në studimet master dhe kohëzgjatjen e këtyre studimeve.

Ajo është pyetur dhjetë herë për të njëjtën pyetje, por nuk ka dhënë përgjigje.

(Kosova Sot Online)