Eliza Hoxha tregon prapaskenat: Rrahman Jasharit u fye rëndë në takimin e kaluar

  • E.K /
  • 23 September 2022 - 13:50
Eliza Hoxha tregon prapaskenat: Rrahman Jasharit u fye rëndë në takimin e kaluar

Deputetja e Partisë Demkratike të Kosovës Eliza Hoxha ka shpalosur disa detaje nga mbledhja e kaluar e Komisionit për Arsim dhe SBAShK-ut ku ishte i pranishëm edhe Rrahman Jasharaj, ndryshe nga sot që nuk mori pjesë.

Sipas deputetes Hoxha, niveli i debatit shkoi aq larg sa Jasharajt iu përmendën edhe fëmijët e tij.

(Kosova Sot Online)