Aksident në rrugën Prishtinë – Pejë

  • A.P /
  • 23 September 2022 - 16:20
Aksident në rrugën Prishtinë – Pejë

Një aksident trafiku ka ndodhur këtë të premte në rrugën Prishtinë – Pejë, konkretisht në fshatin Miradi e Poshtme.

Në fotografi shihet se në aksident janë përfshirë disa vetura, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhet Policia e Kosovës dhe Emergjenca.

(Kosova Sot Online)