Adnan Sylës nga Gjakova i nevojitët mbështetje për transplantin e dy veshkave

  • A.P /
  • 25 September 2022 - 17:50
Adnan Sylës nga Gjakova i nevojitët mbështetje për transplantin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova, baba i 2 femijëve, mbajtës i familjës që punonte si kamarier, është diagnostifikuar me sëmundjen e veshkëve, i duhet transplant i të dy veshkëve që i ka jashtë funksionit dhe është i shtrirë në spital.


Prandaj trajtimi i Adnanit duhet të vazhdohet vetëm me operacion.

Ju lusim të gjithë ata që kanë mundësi të ndihmojnë Adnanin të cilit i nevojiten 46 mijë euro, të kontribuojnë me mundësitë e tyre.

Ose përmes faqes gofoundme LINK

Contact Viber, Whatsap: +38343533377.

(Kosova Sot Online)