Skandal në dasmë, vjehrra kap nusen me të dashurin në tualet

  • E.K /
  • 26 September 2022 - 08:51
Skandal në dasmë, vjehrra kap nusen me të dashurin në tualet

Një skandal ka ndodhur në një dasmë në Akhaia, Greqi, në Bashkinë Erymanthos. Media greke pelop.gr, raporton se nusja është kapur në flagrancë me të dashurin e saj në tualetin e lokalit ku po zhvillohej dasma.

Dhëndri është një burrë nga zona, ndërsa nusja nga Patras. Por ajo që askush nuk e dinte është se nusja kishte një lidhje paralele me Patrinos, i cili punon në fushën e fruta-perimeve.

Në një moment, pas takimit mes tyre nusja dhe i dashuri i saj janë gjetur në tualet nga vjehrra e nuses.

“Rreth orës 3 të mëngjesit e ka thirrur në tualet dhe sigurisht janë larguar veçmas”, tha A.D, dëshmitar okular i ngjarjes. Por vjehrra prej kohësh kishte “dyshuar” se diçka e çuditshme po ndodhte dhe e ndoqi. Priti pak, dhe befas futet në tualet dhe sheh të ftuarin bashkë me nusen.

Të njëjtat burime raportojnë se i dashuri është goditur me grusht nga dhëndri dhe një person tjetër.

(Kosova Sot Online)