Aksident në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë

  • A.P /
  • 26 September 2022 - 16:33
Aksident në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë.

Në aksident është përfshirë një veturë e Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe nuk dihet nëse nuk ka të lënduar.

(Kosova Sot Online)