Milaim Zeka: Goja e Ramushit ka hanger plumba, goja Hysamedinit han m*t!

  • A.P /
  • 26 September 2022 - 16:51
Milaim Zeka: Goja e Ramushit ka hanger plumba, goja Hysamedinit han m*t!

Deklarata e anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Hysamedin Feraj ka ngjalluar reagime të shumta.

Lidhur me këtë cështje ka reaguar edhe Milaim Zeka, duke shkruajtuar fjalë të rënda ndaj tij.

“Ramushi, ka qene i plagosur ne lufte, te pakten dy here. Nje plumb ja ka shpu aneperteje nofullen e gojes. Pra, goja e Ramushit ka hanger plumba, goja Hysamedinit han m*t!”, ka shkruar Zeka.

Zeka, tutje e quan tubacion te ujrave të zeza të Tiranës dhe poashtu, e krahasan Ferajn me Hysamedin Azemi, një shqipetar i cili sipas tij ishte shërbetor i Millosheviçit.

Deklarata e Hysamedin Ferajt ishte pse nuk e kanë vrarë Ramushin gjatë luftë por vëllezërit e tij./Lajmi.net/

Postimi i plotë i Zekës:

Image

(Kosova Sot Online)