LAJMI I FUNDIT / Hekuran Murati: S`ka paga për grevistët

  • G.G /
  • 05 October 2022 - 12:55
LAJMI I FUNDIT / Hekuran Murati: S`ka paga për grevistët

Ministri i Financave Punës dhe Transfereve është deklaruar sot lidhur me pagat e shtatorit për grevistët.

Ministri Murati ka thënë se sa i përket pagve për grevistët do të zbatojnë ligjin përkatës.

“Do ta zbatojmë ligjin sa i përket pagave për grevistët”, ka thënë shkurt Murati. 

(Kosova Sot Online)