PDK thërret konferencë për media

  • E.K /
  • 15 October 2022 - 12:18
 PDK thërret konferencë për media

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri dhe deputetja Blerta Deliu-Kodra, sot do të mbajnë konferencë për media.

Konferenca fillon nga ora 15:30 në selinë qendrore e PDK-së.

Ndryshe, sot ka mbajtur konferencë edhe Lëvizja Vetëvendosje. Nga kjo parti kanë folur Shefja e Grupit Parlamentar të VV’së, Mimoza Kusari-Lila dhe deputeti Armend Muja.

(Kosova Sot Online)