Filmoi një dhelpër duke bërë diçka të çuditshme para shtëpisë, video mori 12 milionë shikime

  • E.K /
  • 18 October 2022 - 10:45
Filmoi një dhelpër duke bërë diçka të çuditshme para shtëpisë, video mori 12 milionë shikime

Teksa po vëzhgonte natyrën nga ballkoni i shtëpisë së tij, një burrë papritmas vuri re një dhelpër në oborr, e cila befas filloi të bënte diçka që definitivisht nuk shihet shpesh.

Domethënë, dhelpra, duke menduar qartë se askush nuk mund ta shihte, në një moment u ul në bar dhe filloi të ecë përpara duke përdorur vetëm këmbët e përparme, ndërsa tërhiqte të pasmet nëpër dysheme.

Videoja ka mbledhur më shumë se 12 milionë shikime në TikTok dhe komentues të shumtë nuk e kanë fshehur se sa shumë i ka bërë të qeshin skena.

“E kapur në flagrancë”, ka shkruar një komentues.

“Ajo ndaloi dhe të shikoi sikur po të lutej ta mbani këtë mes jush”, tha një tjetër me shaka.

@ladbible Caught in 4K 😅 #ladbible #fyp #foryoupage #foxesoftiktok #caughtonvideo #embarrased ♬ original sound - LADbible

(Kosova Sot Online)