Sa kushton sot nafta, benzina e gasi, këto janë çmimet

  • E.K /
  • 25 October 2022 - 09:39
Sa kushton sot nafta, benzina e gasi, këto janë çmimet

Një litër naftë sot kushton 1.75 cent.

Çmimoren e derivateve për 24 orët e ardhshme e ka publikuar Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

Teksa benzina kushton 1.40 dhe gasi 0.72.

Njoftimi i plotë:

(Kosova Sot Online)