Kërcënohet me fjalë të rënda dhe fyese Çun Lajçi: “Kam me të ngreh zhag për kerri”

  • E.K /
  • 07 November 2022 - 08:57
Kërcënohet me fjalë të rënda dhe fyese Çun Lajçi: “Kam me të ngreh zhag për kerri”

Aktori nga Kosova, Çun Lajçi ka publikuar disa mesazhe kërcënuese në rrjetin e tj social "Facebook", shkruan "Kosova Sot Online".

Një person i ka shkruar Lajçit se do lidh e do ta ngreh zhag për kerri aktorin e njohur.

“Këta ia pafshin hajrin padisë, nesër në mëngjes, se borxh as hak s’u pata! Kqyrni çfarë mërgimtarësh ka atdheu në Gjenevë e n’Gjermani!” ka shkruar ai.

Më poshtë Lajçi ka postuar mesazhet dhe emrat e personave që e kanë fyer dhe kërcënuar Lajçin.

(Kosova Sot Online)