Donika Gërvalla takohet me homologen shqiptare, Olta Xhaçka

  • E.K /
  • 25 November 2022 - 15:43
Donika Gërvalla takohet me homologen shqiptare, Olta Xhaçka

Zv.kryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla e ka pritur në takim ministren për Evropë dhe Punë të Jashtme e Republikës së Shqipërisë, Olta Xhaçka.

Pas takim të realizuar në Kosovë, Gërvalla dhe Xhaçka do të mbajnë një konferencë për media.

(Kosova Sot Online)