Osmani viziton kazermën “Adem Jashari”

  • A.P /
  • 27 November 2022 - 14:22
Osmani viziton kazermën “Adem Jashari”

Sot në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë, ku është duke u mbajtur “Dita e Forcës”, ka shkuar presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Osmani ka parë pajisjet dhe automjetet e FSK-së, derisa ushtarët i kanë treguar për detajet e pajisjeve.

Ajo gjatë vizitës atje është shoqëruar nga Rifat Jashari dhe gjeneral lejtanti Bashkim Jashari.

(Kosova Sot Online)