Edhe NATO feston bashk me shqiptarët dhe Shqipërinë, publikohet fotografi nga blloku perëndimor ushtarak

  • S.A /
  • 28 November 2022 - 12:37
Edhe NATO feston bashk me shqiptarët dhe  Shqipërinë, publikohet  fotografi nga blloku perëndimor ushtarak

Blloku perëndimor ushtarak po feston përvjetorin e 110-të të pavarësisë së Shqipërisë.

Në faqen zyrtare të NATO-s në Facebook është publikuar një fotografi e ushtarëve shqiptarë me një urim përmbi.

“Bashkohuni me ne për të festuar me Aleatin tonë, Shqipërinë, në Ditën e Pavarësisë së tyre”, thuhet në postim.

https://www.facebook.com/NATO

(Kosova Sot Online )