Rrahje si në filma aksion midis Prishtine

  • A.P /
  • 04 December 2022 - 13:48
Rrahje si në filma aksion midis Prishtine

Mbrëmë ka ndodhur një rrahje masive mes disa personave, në lagjen Pejton në Prishtinë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Raportohet se në rrahje janë të përfshirë rreth 10 persona.


Nuk dihen arsyet që çuan deri të kjo rrahje dhe nëse ndonjëri prej tyre ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Policia e Kosovës nuk ka dhënë ndonjë detaj përkitazi me këtë rast.

Image
Image

(Kosova Sot Online)