Vuçiq sot do të prezantojë “dokumente e fotografi” për ngjarjet në Veri

  • E.K /
  • 10 December 2022 - 09:47
Vuçiq sot do të prezantojë “dokumente e fotografi” për ngjarjet në Veri

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, sot pritet të të prezantojë “dokumente, letra e fotografi” për ngjarjet e fundit të ndodhura në Veri të Kosovës, përcjell "Kosova Sot Online".

Siç raporton mediumi serb “Alo”, ai do të dalë para publikut me letra në dorë, dokumente dhe fotografi “për ta informuar publikun për gjithçka ka ndodhur në Kosovë ditëve të kaluara”.

(Kosova Sot Online)