Vjehrri dhe vjehrra e rrahin nusen në Mamushë

  • E.K /
  • 17 December 2022 - 09:06
Vjehrri dhe vjehrra e rrahin nusen në Mamushë

Një grua nga Mamusha ka raportuar në Polici se vjehrra dhe vjehrri i saj kanë ushtruar dhunë fizike ndaj saj, shkruan "Kosova Sot Online"

"Mamushë 18.11.2022 – 09:20. Viktima femër kosovare ka raportuar se vjehrra dhe vjehrri i saj kanë ushtruar dhunë fizike ndaj saj. Rasti është duke u hetuar", thuhet në raportin policor.

Rasti është duke u hetuar.

Nuk raportohet për të arrestuar.

(Kosova Sot Online)