Tragjike: Zjarri i merr jetën një 17-vjeçari

  • E.K /
  • 31 December 2022 - 13:06
Tragjike: Zjarri i merr jetën një 17-vjeçari

Një shqiptar 17-vjeçar ka vdekur në Itali, si pasojë e një zjarri të rënë në një qendër pritëse për të miturit, përcjell “Kosova Sot Online”.

I lënduar mbeti dhe një 16-vjeçar, i cili pësoi djegie të rënda, por u arrit të shpëtohej me helikopter.

Nuk dihen ende sepse ka rënë ky zjarr.

Fotografi ilustruese.

(Kosova Sot Online)