Ngjarje e rëndë: 42-vjeçari nuk pranoi divorcin, vret gruan, pesë fëmijët dhe vjehrrën

  • E.K /
  • 06 January 2023 - 11:00
Ngjarje e rëndë: 42-vjeçari nuk pranoi divorcin, vret gruan, pesë fëmijët dhe vjehrrën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shtetin amerikan të Utah, përcjell 'Kosova Sot Online".

Një 42-vjeçar ka vrarë 7 anëtarët e tij të familjes, ku më pas vrau edhe veten.

Gjithçka kishte nisur pas kërkesës për divorc që gruaja e ekzekutorit kishte bërë.

42 vjeçari ka vrarë gruan e tij,  pesë fëmijët si dhe vjehrrën e tij.

(Kosova Sot Online)