Ngjarje e rëndë: Vrau shqiptarin në Gjermani, arrestohet një person 20 vjeçar

  • E.K /
  • 14 January 2023 - 08:59
Ngjarje e rëndë: Vrau shqiptarin në Gjermani, arrestohet një person 20 vjeçar

Një person është arrestuar pasi ka vrarë një shqiptar në Gjermani, përcjell "Kosova Sot Online".

Shqiptari u godit me thikë për vdekje.

Autori i vrasjes është me kombësi somaleze dhe dyshohet se është i moshës rreth 20 vjeç.

(Kosova Sot Online)