Një nxënëse e godet me grushte e shkelma shoqen e klasës

  • E.K /
  • 20 January 2023 - 08:39
Një nxënëse e godet me grushte e shkelma shoqen e klasës

Një nxënëse ka goditur me shkelma shoqen e klasës së saj, përcjell “Kosova Sot Online”.

Ngjarja e dhunshme ka ndodhur në Skoci

Në video, autorja e sulmit shihet duke e goditur me grushte dhe shkelma edhe në kokë vajzën e cila ka qenë duke punuar në kompjuter

(Kosova Sot Online)