39-vjeçari shkon në spital me dhëmbë e gisht të thyer

  • E.K /
  • 20 January 2023 - 11:48
39-vjeçari shkon në spital me dhëmbë e gisht të thyer

Një 39 vjeçar në Sarandë ka shkuar në spital me dëmtime të shumta, dhe lëndime në fytyrë dhe në trup transmeton “Kosova Sot Online”.

Ky person ka thyerje të hundës, thyerje të dhëmbit, thyerje të njërit gisht.

Policia e Sarandës ka filluar hetimet për rastin e ndodhur

(Kosova Sot Online)