Sot mbahet protestë kundër rritjes së çmimeve të qirasë në lokale në Prishtinë

  • E.K /
  • 01 February 2023 - 08:30
Sot mbahet protestë kundër rritjes së çmimeve të qirasë në lokale në Prishtinë

Sot do të protestohet kundër rritjes së çmimit të qirasë për lokale në Prishtinë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Qiramarrësit, punëtorët e lokalëve dhe qytetarë të tjerë pritet që të marrin pjesë në këtë protestë.

Kjo protestë pritet të fillojë rreth orës 9.

(Kosova Siot Online)