Ishte duke kalëruar dhe u rrëzua nga kali, vdes 72 vjeçari

  • E.K /
  • 01 February 2023 - 09:42
Ishte duke kalëruar dhe u rrëzua nga kali, vdes 72 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Kolonjë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një i moshuar 72 vjeç ka rënë nga kali, ku edhe ka vdekur.

Sipas informacioneve I.L 72 vjeç, banues në Gërmenj të Kolonjës, ka qenë duke kalëruar teksa është sulmuar nga disa qen.

(Kosova Sot Online)