Në Pejë zhduket një femër, doli nga shtëpia dhe nuk dihet se ku është

  • E.K /
  • 01 February 2023 - 10:13
Në Pejë zhduket një femër, doli nga shtëpia dhe nuk dihet se ku është

Në Pejë një femër është zhdukur, shkruan “Kosova Sot Online”.

Rasti është paraqitur në Polici nga ankuesja femër, ku ka thënë se e zhukura ka dalur nga shtëpiaz dhe nuk është kthyer më.

Vendndodhja e saj nuk dihet.

”Pejë 30.01.2023-19:40. Me datë 31.01.2023 ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport.

(Kosova Sot Online)