U përplas me trafikndarësen, merr flakë vetura, zhduket shoferi

  • E.K /
  • 03 February 2023 - 09:04
U përplas me trafikndarësen, merr flakë vetura,  zhduket shoferi

Një veturë sot në orët e hershme të mëngjesit është përfshirë nga flakët në Elbasan, pasi mjeti u përplas me trafikndarësen, përcjell “Kosova Sot Online”

Ndërsa mësohet se drejtuesi ka braktisur mjetin, pasi u përfshih nga flakët.

Zjarrfikësit dhe policia kanë shkuar në vendngjarje.

Rasti është duke u hetuar.

(Kosova Sot Online)