Ushtroi dhunë mbi nënën e tij, e pëson keq 37-vjeçari

  • E.K /
  • 05 February 2023 - 13:21
 Ushtroi dhunë mbi nënën e tij, e pëson keq 37-vjeçari

Policia ka arerestuar një person 37-vjeçar, pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij në Tiranë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Po vijojnë hetimet lidhur me këtë rast.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasin A. A., 37 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

(Kosova Sot Online)