Ndodh mrekullia, pas 48 orëve nxirret 3 vjeçari shëndosh e mirë nga rrënojat

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 09:43
Ndodh mrekullia, pas 48 orëve nxirret 3 vjeçari shëndosh e mirë nga rrënojat

Një djalë tre vjeçar është njxerrur nga rrënojat pas 48 orëve nga shembja e ndërtesave të shembura në Turqi, përcjell “Kosova Sot Online”

Arif Kaan u bllokua nën pllaka betoni dhe armature, ku shpëtimtarët prenë mbeturinat nga rreth tij.

Babai i tij, Ertugrul Kisi, qau pasi Arifi u lirua dhe u dërgua me shpejtësi në një ambulancë.

(Kosova Sot Online)