Aksidentohet një person,vetura përfundon në kanal, ja gjendja e tij shëndetësore

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 10:57
Aksidentohet një person,vetura përfundon në kanal, ja gjendja e tij shëndetësore

Aktori i famshëm i humorit shqiptar, Sejfulla Myftari, ka pësuar një aksident rrugor, përcjell “Kosova Sot Online”.

Ai në një emission ka treguar dhe ka japur detaje, përmes një lidhje “Skype” se si ka ndodhur aksidenti.

Aktori tregoi se për momentin është mirë nga ana shëndetësore, por ka shembur mesin.

“Isha në Itali në një koncert dhe mora makinën, erdha nga rruga e Belshit, rrëshkita dhe rash në një kanal. Kam shembur pak mesin dhe është e pamundur. Tani jam më mirë, më ndryshe”, tha ai.

(Kosova Sot Online)