Ngrica dhe ftohtë, ja si parashikohet moti për nesër

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 15:20
Ngrica dhe ftohtë, ja si parashikohet moti për nesër

Nesër moti në Shqipëri do të jetë me temperatura të ftohta, përjell “Kosova Sot Online”.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe prej mesditës do ketë prezencë të vranësirave deri të dendura.

Temperaturat parashikohen: në zona malore -10 deri 3°C në zona e ulëta -8 deri 12°C në zona bregdetare -1 deri 12°C.

(Kosova So Online)