Berisha: Ky është avioni i kompanisë kineze ku punon Duçka dhe udhëtoi gratis Rama për në Pekin

  • E.K /
  • 18 February 2023 - 14:13
Berisha: Ky është avioni i kompanisë kineze ku punon Duçka dhe udhëtoi gratis Rama për në Pekin

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka denoncuar sërish kryeministrin Edi Rama për lidhjet e tij me këshilltarin personal Dorian Duçka dhe kompaninë kineze.

Në postimin e tij, Berisha ka shpëndarë një foto që tregon se Rama ka vizituar gratis Pekin me një avion special të kompanisë kineze ku punon Duçka.

‘Ky është avioni special i kompanisë kineze ku punon Dorian Duçka, me të cilin Rama udhëtonte gratis për në Pekin!’, shkruan Berisha në Facebook.

(Kosova Sot Online)