Vranësira, diell e mundësi për shi sot në Kosovë

  • E.K /
  • 20 February 2023 - 07:46
Vranësira, diell e mundësi për shi sot në Kosovë

Sot në Kosovë do të mbajë mot me vranësira, por që do të ketë edhe intervale me diell gjatë ditës së sotme, përcjell “Kosova Sot Online”.

“Prishtina Weather” ka bërë me dije se sot ka mundësi që të ketë edhe rreshje shiu.

“20.02 – Vransira të ndryshueshme dhe intervale me diell gjatë ditës. Mundësi për riga lokale shiu.”

(Kosova Sot Online)